Car interior
Header left image
Header left image

 

Osobná preprava, taxi Bratislava

Prečo sa rozhodnúť pre našu osobnú prepravu?

Naša spoločnosť Vám garantuje najnižšiu cenu na trhu za osobnú prepravu limuzínou. V cene každej preprave osôb je zahrnuté občerstvenie v podobe minerálky.Každý náš klient,ktorý sa rozhodne využiť služby našej luxusnej osobnej prepravy je krytý komplexným balíčkom poistení až do výšky 33.000 EUR. Luxusnej osobnej preprave sa venujeme už 18 rokov a za tento čas sme uspokojili potreby osobnej prepravy limuzínou mnohým klientom.Medzi našich dlhoročných klientov sa zaraďujú mnohé zvučné mena šoubiznisu, finančného sektoru ale aj športu.

Osobnú prepravu pre našich klientov zabezpečujeme výhradne novými limuzínami značiek BMW, Mercedes-Benz, Land Rover a Hummer.Všetky naše limuzíny sú zaobstarané v maximálnej možnej výbave a komfortnom prevedení. 
 

Osobná preprava Bratislava

Poskytujeme a radi Vám zabezpečíme prepravu osôb a osobnú prepravu za bezkonkurenčnú cenu našimi luxusnými klimatizovanými limuzínami a autobusmi spolu s našimi skúsenými profesionálnymi vodičmi na ktorékoľvek letisko. Našu ponuku na prepravu osôb na letiská nájdete v hore uvedenom cenníku. Využite našu osobnú prepravu.
 

Osobná preprava a taxi Bratislava do hotelov

Ak potrebujete prepravu osôb alebo osobnú prepravu z ktoréhokoľvek letiska do Vami vybraného hotela a naopak, sme Vám k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni spolu s našimi limuzínami alebo autobusmi a profesionálnymi šoférmi. Spokojnosť našich klientov a hotelových klientov s našou osobnou prepravou a prepravou osôb sa nám potvrdzuje nielen zvyšujúcim sa počtom našej klientely, ale aj samotným rastom našej spoločnosti.
 

Naše pobočky osobnej prepravy a taxi Bratislava

Centrála komfortnej osobnej prepravy sa nachádza v hoteli Crowne Plaza a medzi naše ďalšie pobočky sa radia hotely ako Hotel Kempinski River Park Bratislava, Hotel Sheraton Bratislava, Hotel Ibis Bratislava, Hotel Mercure Bratislava a vo Vyskokých Tatrách Grand Hotel Kempinski High Tatras.
 

Osobná preprava a taxi Bratislava pre firmy

Súčasťou pestrého spektra našich ponúkaných služieb je aj osobná preprava pre firmy a firemných zákazníkov či obchodných partnerov našimi bezpečnými klimatizovanými limuzínami alebo autobusmi s rôznou kapacitou, podľa Vašich potrieb či požiadaviek. Zabezpečujeme osobnú prepravu a prepravu osôb pre firmy a spoločnosti, ktoré uskutočňujú svoje stretnutia alebo usporadúvajú rôzne firemné akcie, školenia či konferencie v Bratislave, po celom Slovensku alebo v zahraničí.
 
Sme otvorení spolupráci ohľadom prepravy osôb pre spoločnosti, ktoré potrebujú využívať naše služby počas pravidelnejších alebo menej pravidelných prepravách. Pre prepravu osôb  firiem ponúkame zľavy a a bezkonkurenčne najlepšiu cenovú ponuku. Uzatvorením spoločnej spolupráce získate nadštandardné služby osobnej prepravy , s príchodom vždy načas. Nemalá výhoda pre spoločnosti a firmy spočíva aj v tom, že uzatvorením zmluvy o spolupráci osobnej prepravy je možná aj platba vo forme faktúry.

Kontakt

Operator Order limousine

QR

Videá
Crowne Plaza Hilton Sheraton Grand Hotel Lindner River Park